NE BAĞIMSIZLIĞIMIZDAN VAZGEÇERİZ NE DE KENETLENMEKTEN NE BAĞIMSIZLIĞIMIZDAN VAZGEÇERİZ NE DE KENETLENMEKTEN için yorumlar kapalı 4053

GGYD Başkanı Allıoğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle yaptığı açıklamada, atalarımızın bağımsızlık mücadelesiyle bugünlere gelindiğini söyledi, “Ne Malazgirt’te, Çanakkale’de, Kocatepe’de; Dumlupınar’da verilen bu mücadeleyi sürdürmekten vazgeçeriz, ne de kenetlenmekten” dedi.

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği (GGYD) Başkanı M. Nezih Allıoğlu, dernek yönetim kurulu adına yayınladığı 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajında, Türk Milleti’nin tarih boyunca onuru ile yaşayan, canı ve kanı pahasına istiklalinden ve istikbalinden vazgeçmeyen aziz bir millet olduğunu söyledi. Kahraman ordumuzun milletiyle omuz omuza verdiği mücadeleyle Türkiye Cumhuriyeti’nin bugünlere geldiğinin altını çizen Başkan Allıoğlu, şunları söyledi:

Yokluk İçinde Elde Edilen Kazanımları Korumalıyız

“Bağımsızlığımız için, özgürlüğümüz için, yurdumuzu korumak için verilen bu savaşlar, haksızlık ve dayatmalara boyun eğmeyen bir milletin eşsiz mücadelesi zaferle sonuçlanmış, bu zafer tarihin altın sayfalarındaki yerini almıştır. Dün yokluk içinde ama Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde inançla kurtuluş mücadelesi vererek bu toprakları bize vatan yapanlara borcumuzu hiçbir zaman ödememeyiz. Ancak onların bize emaneti olan bu kutsal toprakları, genç Türkiye Cumhuriyeti’ni koruyup kollayarak, gelişip güçlenmesi için her zamankinden daha fazla çalışarak Atalarımıza layık olabiliriz…”

Bugün de En Çok Buna İhtiyacımız Var

GGYD Başkanı M.Nezih Allıoğlu 30 Ağustos mesajında, birlik ve beraberliğin önemine de işaret etti. Başkan Allıoğlu, “Biz ne Malazgirt’te, Çanakkale’de, Kocatepe’de; Dumlupınar’da verilen bu mücadeleyi sürdürmekten vazgeçeriz, ne de kenetlenmekten. Dün olduğu gibi bugün de yarın da ihtiyaç duyduğumuz en önemli unsurlardan biri işte bu kenetlenme, birlik ve beraberlik içinde hareket etme ruhu olacaktır. Biz dayanışma içinde kenetlenmeye devam ettiğimiz sürece karşımızda hiçbir güç duramaz, bu topraklar ata toprağı olarak kalmaya, bağımsızlık meşalesi sonsuza dek yanmaya devam eder. Bu duygu ve düşüncelerle Türk milletinin hürriyet ve istiklâl düşüncesinin ölümsüz bir abidesi olan Büyük Taarruz’ un yıldönümünde 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyor, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi minnet, şükran ve saygıyla anıyoruz.

M. Nezih Allıoğlu,

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği (GGYD) Başkanı

Previous ArticleNext Article

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Al Nahyan ile görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Al Nahyan ile görüştü için yorumlar kapalı 212241

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dünya Hükûmetler Zirvesi’ne katılmak üzere bulunduğu Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) Dubai şehrinde Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Şeyh Muhammed Bin Zayed Al Nahyan ile bir araya geldi.

Bir FETÖ’cü nasıl anlaşılır? Bir FETÖ’cü nasıl anlaşılır? için yorumlar kapalı 17799

Yalan söylemekte, Kumpas kurmakta, Dikizlemekte, Devlet imkanlarını örgüt için kullanmakta, Kamu ve insanların malına konmakta, Hatta adam öldürmekte uzmandır bunlar! merhamet ve vicdanları yoktur Makam mevki ve para için her şeyi yaparlar

Hak yediler Soru çaldılar, insanlara kumpas kurdular, özellerini teşhir ettiler, o görüntülerle tüm istediklerini aldılar.

Bunlar ne kadar insanlık suçu varsa işledi hala işlemeye devam ediyorlar

40 yıl boyunca sinsi sinsi örgütlendiler.

Suçsuz insanları kumpas kurup hapse attırdılar merhametsizler

Türkiye’nin ve şirketlerin sırlarını sattılar Casusluk yaptılar.

Devleti ele geçirmek için her şeyi yaptılar.

Kaç masum insanın yuvasını yıktılar kim bilir?

Nice esnafı iflas ettirdiler kurdukları kumpaslarla Mallarını ele geçirdiler

Paravan holding ler kurdular insanların Mallarına el kondular.

Karşı çıkanı da ölüme yolladılar…

Vicdandan yoksun, gaddar, zalim merhamet yoksunudur bunlar

Her türlü iftirayı atabilecek, her yalanı söyleyebilecek kadar zalimdirler.

FETÖ terör örgütü kadar zalim, başka bir çete ne duyduk ne gördük!

seers cmp badge