Özlem AKINCI Resim Sergisi Özlem AKINCI Resim Sergisi için yorumlar kapalı 3072

 

ANKARA SANAYİ ODASI ‘Kültür Merkezi Salonunda 18-28 EYLÜL 2018 tarihleri arasında ,Özlem AKINCI Resim Sergisi düzenlenmektedir.

Özlem AKINCI ;16 Mayıs 1978 tarihinde Kırşehir’de doğmuştur. Resme olan ilgisi çok küçük yaşlarda fark edilen sanatçının yeteneğinin taçlanması için sanatçı, 2000 yılında Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim-İş Eğitimi Bölümü’nden mezun olmuştur. Hem okul hayatında hem de sonrasında kendini geliştirmeye çalışıp çeşitli resim sergilerine katılmış ve devamlı resim çalışmalarında bulunmuştur. Aynı zamanda yurt içi ve yurt dışında çeşitli sanat çalıştaylarına katılmıştır. Çeşitli karma sergilerde eserlerini sergileyen sanatçı nihayetinde 16 Şubat 2018 tarihinde kişisel sergi açmıştır. Kısa bir aradan sonra 18 Eylül’de ikinci kişisel sergisini açan sanatçı çalışmalarına kaldığı yerden devam etmektedir

Previous ArticleNext Article

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde tebrikleri kabul etti Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde tebrikleri kabul etti için yorumlar kapalı 87797

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları çerçevesinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde yabancı misyon şefleri ve devlet erkânının tebriklerini kabul etti.

30 Ağustos Zafer Bayramı : Cumhurbaşkanı Erdoğan, Anıtkabir’de düzenlenen törene katıldı 30 Ağustos Zafer Bayramı : Cumhurbaşkanı Erdoğan, Anıtkabir’de düzenlenen törene katıldı için yorumlar kapalı 84797

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Anıtkabir’de düzenlenen törene katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Atatürk’ün mozolesine ay yıldız motifli çelenk bırakmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve törende hazır bulunan devlet erkânı, daha sonra Misak-ı Millî Kulesi’ne geçti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada Anıtkabir Özel Defteri’ni imzaladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, özel deftere şunları yazdı:

“Aziz Atatürk; bağımsızlığımıza giden yolun altın halkalarından Büyük Zaferin 99. yıl dönümünde bir kez daha huzurunuzdayız. Bu tarihî günde zatıâlinizi ve aziz şehitlerimizi rahmetle yâd ediyoruz. Türkiye’yi bizlere çizdiğiniz hedefler doğrultusunda parlak bir geleceğe taşıyoruz.

Savunma sanayiinde attığımız adımlarla milletimizin göz bebeği olan Türk Silahlı Kuvvetleri’nin caydırıcılığını her alanda daha da artırıyoruz. Demokraside, adalette, hak ve özgürlüklerde hayata geçirdiğimiz reformlarla, cumhurla, cumhuriyetimiz arasındaki bağı tahkim ediyoruz. Emanetiniz olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti emin ellerdedir. Ruhun şad olsun.”