MÜCADELEDE BİZ DE VARIZ MÜCADELEDE BİZ DE VARIZ için yorumlar kapalı 4586

OSTİM’li sanayicilerden enflasyonla topyekün mücadele programına tam destek geldi. ORSİAD Başkanı Nedret Yener, “Enflasyonun kalıcı olarak düşmesi için üzerimize düşeni yapmaya, sorumluluk almaya hazırız” dedi.

OSTİM Organize Sanayi Bölgesi Sanayici İşadamı ve Yöneticileri Derneği (ORSİAD) Başkanı Nedret Yener, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan programı “enflasyonun kalıcı sorun olmaktan çıkarılması yönünde atılmış önemli bir adım” olarak nitelendirdi. Bu çerçevede ekonomi yönetiminin iş dünyası ve sivil toplum kuruluşlarından beklentilerine karşılık vermeye hazır olduklarını bildiren Başkan Yener, “Fiyatlarda yaşanan dalgalanmayı ortadan kaldırmaya, dengelemeyi sağlamaya yönelik atılan tüm adımlara en güçlü şekilde destek olacağız. Sanayiciler olarak mesajı aldık, mücadelede biz de varız” diye konuştu.

Tüm Üyelerimizin Desteğiyle…

OSTİM, İvedik ve Sincan OSB’lerdeki tüm üye işletmelerin aynı duyarlılık ve milli sorumlulukla bu mücadeleye destek vereceklerine inandıklarını vurgulayan Başkan Yener, şöyle devam etti: “Enflasyon artışı sadece paranın değerini değil, çalışan ve üreten tüm kesimlerin moralini, motivasyonunu, alın terini, azim ve gayretini kaybettirir. Bu bakımdan enflasyon ile mücadelenin başarısı için özel sektör ve kamunun birlikte hareket etmesi, elbirliği, güçbirliği yapması zorunludur…”

Kredi ve Faiz Destekleri Çok Önemli

ORSİAD Başkanı Nedret Yener, enflasyonla mücadele programı kapsamında özel sektöre dönük kredi ve faiz desteklerini de değerlendirdi. Bankaların 1 Ağustos’tan itibaren yüksek faizle kullanılmış kredilere yüzde 10 indirim yapacaklarını anımsatan Başkan Yener, şunları söyledi: “KOSGEB alacaklarının ertelenmesi, ihracat yapacak KOBİ’lere 200 bin dolara kadar 180 gün vadeli yeni bir destek verilecek olması, elektrik ve doğalgaza zam yapılmaması,

bekleyen KDV iadelerinin hızlıca ödenecek olması önemli kararlar. Bütün bu tedbirler iş dünyasının finansmana ulaşmasında, enflasyonla birlikte işsizlik, yüksek faiz ve artan girdi maliyetleri ile mücadelenin başarasında önemli rol oynayacaktır…”

Previous ArticleNext Article

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Al Nahyan ile görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Al Nahyan ile görüştü için yorumlar kapalı 212241

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dünya Hükûmetler Zirvesi’ne katılmak üzere bulunduğu Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) Dubai şehrinde Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Şeyh Muhammed Bin Zayed Al Nahyan ile bir araya geldi.

Bir FETÖ’cü nasıl anlaşılır? Bir FETÖ’cü nasıl anlaşılır? için yorumlar kapalı 17799

Yalan söylemekte, Kumpas kurmakta, Dikizlemekte, Devlet imkanlarını örgüt için kullanmakta, Kamu ve insanların malına konmakta, Hatta adam öldürmekte uzmandır bunlar! merhamet ve vicdanları yoktur Makam mevki ve para için her şeyi yaparlar

Hak yediler Soru çaldılar, insanlara kumpas kurdular, özellerini teşhir ettiler, o görüntülerle tüm istediklerini aldılar.

Bunlar ne kadar insanlık suçu varsa işledi hala işlemeye devam ediyorlar

40 yıl boyunca sinsi sinsi örgütlendiler.

Suçsuz insanları kumpas kurup hapse attırdılar merhametsizler

Türkiye’nin ve şirketlerin sırlarını sattılar Casusluk yaptılar.

Devleti ele geçirmek için her şeyi yaptılar.

Kaç masum insanın yuvasını yıktılar kim bilir?

Nice esnafı iflas ettirdiler kurdukları kumpaslarla Mallarını ele geçirdiler

Paravan holding ler kurdular insanların Mallarına el kondular.

Karşı çıkanı da ölüme yolladılar…

Vicdandan yoksun, gaddar, zalim merhamet yoksunudur bunlar

Her türlü iftirayı atabilecek, her yalanı söyleyebilecek kadar zalimdirler.

FETÖ terör örgütü kadar zalim, başka bir çete ne duyduk ne gördük!

seers cmp badge