Kutlu Tamay’dan Mekan Önerisi : Camekan Coffe & Roastery Kutlu Tamay’dan Mekan Önerisi : Camekan Coffe & Roastery için yorumlar kapalı 2844

Camekan Coffe & Roastery : ,

Ankara Çiğdem Mahallesinin girişinde yeni açılan Türkiye’nin en büyük yeni nesil kahvecisi olan Camekan Coffe & Roastery’e davetli olarak gittim.

Oldukça farklı ve özel bir mekanla karşılaştım. Kapalı alanı 1200m2, yüksek tavanlı, ferah ve özel bir konsepte sahip bir mekân, masalar birbirinden makul mesafede uzaklıkta, müşterilerinin rahatça sohbet edebilmeleri için her bir detay ayrı ayrı düşünülmüş. Özellikle asma kattaki kütüphane dikkatimi çekti. Öğrencilerin ya da iş insanlarının gidip rahatlıkla kahvelerini yudumlarken çalışabilecekleri, kitaplarını okuyabilecekleri “huzur dolu” bir ortam hazırlanmış.
Yepyeni konsepte sahip mekânın sürekli kendini geliştiren, araştıran, yenilikçi bir yönetim kadrosu bulunmakta.
Özel olarak harmanlanmış kahve çekirdeklerinin çekilmesi ile mekâna yayılan kahve kokusunda farklı bir şeyler var… Kahveler son zamanlarda popüler olan Chemex denilen kum saatine benzeyen ilginç ve şık tasarımlı cam bir demleme aparatı ile demleniyor. Kesinlikle tadına bakılmalı.

Kahve sunumlarının yanı sıra pizza ve hamburgerde de çok iddialılar. Servis ve hijyen de de beklentiyi fazlasıyla karşılıyor. Ortam sıcak, atmosfer gayet hoş. Dekorasyonuna azami önem verilen mekân’da her bir detay özenle seçilerek dizayn edilmiş.

Hafta içi ve hafta sonu kahvaltıları gayet lezzetli ve bol çeşitli. Çocuklu aileler için özel çocuk oyun alanı ve bebek bakım odası düşünülmüş. Henüz kullanıma açılmayan yaz bahçesinde çocukların duygusal ve sosyal gelişiminde rol oynayan hayvan sevgisinin aşılanması için tavşan beslenmesinin de düşünüldüğü, tamamen cam olan bir köşede ise cam havuz planlandığı bu konseptin ilerleyen günlerde tamamlanacağı belirtildi.

Böyle sıra dışı mekanları, böyle başarılı işletmeleri Ankara’ mızda daha da çok görmek isterim açıkçası. A’dan Z’ye bu özel mekâna emeği geçen herkesi tebrik ediyor bol kazançlar diliyorum.

Sağlık ve afiyetle kalın dostlar.
         Kutlu TAMAY

                                            www.camekan.com.tr

Previous ArticleNext Article

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Al Nahyan ile görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Al Nahyan ile görüştü için yorumlar kapalı 212239

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dünya Hükûmetler Zirvesi’ne katılmak üzere bulunduğu Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) Dubai şehrinde Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Şeyh Muhammed Bin Zayed Al Nahyan ile bir araya geldi.

Bir FETÖ’cü nasıl anlaşılır? Bir FETÖ’cü nasıl anlaşılır? için yorumlar kapalı 17797

Yalan söylemekte, Kumpas kurmakta, Dikizlemekte, Devlet imkanlarını örgüt için kullanmakta, Kamu ve insanların malına konmakta, Hatta adam öldürmekte uzmandır bunlar! merhamet ve vicdanları yoktur Makam mevki ve para için her şeyi yaparlar

Hak yediler Soru çaldılar, insanlara kumpas kurdular, özellerini teşhir ettiler, o görüntülerle tüm istediklerini aldılar.

Bunlar ne kadar insanlık suçu varsa işledi hala işlemeye devam ediyorlar

40 yıl boyunca sinsi sinsi örgütlendiler.

Suçsuz insanları kumpas kurup hapse attırdılar merhametsizler

Türkiye’nin ve şirketlerin sırlarını sattılar Casusluk yaptılar.

Devleti ele geçirmek için her şeyi yaptılar.

Kaç masum insanın yuvasını yıktılar kim bilir?

Nice esnafı iflas ettirdiler kurdukları kumpaslarla Mallarını ele geçirdiler

Paravan holding ler kurdular insanların Mallarına el kondular.

Karşı çıkanı da ölüme yolladılar…

Vicdandan yoksun, gaddar, zalim merhamet yoksunudur bunlar

Her türlü iftirayı atabilecek, her yalanı söyleyebilecek kadar zalimdirler.

FETÖ terör örgütü kadar zalim, başka bir çete ne duyduk ne gördük!

seers cmp badge