İkinci uluslararası Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Konferansı Ankara’da yapılıyor. İkinci uluslararası Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Konferansı Ankara’da yapılıyor. için yorumlar kapalı 5994

Toplantının ilk gününde Açılış Töreni ve konuşmaları yapıldı.

Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanvekili Metin YAVUZ, yaptığı konuşmada Türkiye’deki İmar Politikaları ve gelecekte neler yapılabileceğine dair bir perspektif çizdi.

Ankara Üniversitesi Rektör Yardımcısı Abdülkadir GÜRER de Gayrimenkul ve İnşaat sisteminin Sosyolojik ve İnsani boyutuna değindi.

Ankara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Profesör Doktor HARUN TANRIVERMİŞ ise konuşmasında İnşaatın 4 milyon çalışanı olan bir sektör olduğunu belirterek Türkiye’de değer esaslı bir imar sistemine geçilmesinin gerekliliğini vurguladı.

Toplantıda daha sonra ülke sunumları ve teknik sunumlar yapıldı. Ankara’daki bir Otelde düzenlenen İkinci Uluslararası Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi KONFERANSI üç gün sürecek.

Previous ArticleNext Article

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Al Nahyan ile görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Al Nahyan ile görüştü için yorumlar kapalı 212239

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dünya Hükûmetler Zirvesi’ne katılmak üzere bulunduğu Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) Dubai şehrinde Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Şeyh Muhammed Bin Zayed Al Nahyan ile bir araya geldi.

Bir FETÖ’cü nasıl anlaşılır? Bir FETÖ’cü nasıl anlaşılır? için yorumlar kapalı 17798

Yalan söylemekte, Kumpas kurmakta, Dikizlemekte, Devlet imkanlarını örgüt için kullanmakta, Kamu ve insanların malına konmakta, Hatta adam öldürmekte uzmandır bunlar! merhamet ve vicdanları yoktur Makam mevki ve para için her şeyi yaparlar

Hak yediler Soru çaldılar, insanlara kumpas kurdular, özellerini teşhir ettiler, o görüntülerle tüm istediklerini aldılar.

Bunlar ne kadar insanlık suçu varsa işledi hala işlemeye devam ediyorlar

40 yıl boyunca sinsi sinsi örgütlendiler.

Suçsuz insanları kumpas kurup hapse attırdılar merhametsizler

Türkiye’nin ve şirketlerin sırlarını sattılar Casusluk yaptılar.

Devleti ele geçirmek için her şeyi yaptılar.

Kaç masum insanın yuvasını yıktılar kim bilir?

Nice esnafı iflas ettirdiler kurdukları kumpaslarla Mallarını ele geçirdiler

Paravan holding ler kurdular insanların Mallarına el kondular.

Karşı çıkanı da ölüme yolladılar…

Vicdandan yoksun, gaddar, zalim merhamet yoksunudur bunlar

Her türlü iftirayı atabilecek, her yalanı söyleyebilecek kadar zalimdirler.

FETÖ terör örgütü kadar zalim, başka bir çete ne duyduk ne gördük!

seers cmp badge