TÜRKİYE’ DE HOLLANDALI GÜNLÜKLERİ SERGİSİ ÜMİTKÖY GÜLER SANAT GALERİSİ’NDE SANATSEVERLERLE BULUŞTU TÜRKİYE’ DE HOLLANDALI GÜNLÜKLERİ SERGİSİ ÜMİTKÖY GÜLER SANAT GALERİSİ’NDE SANATSEVERLERLE BULUŞTU için yorumlar kapalı 333

Ankara Ümitköy’deki GÜLER SANAT GALERİSİNDE AÇILAN SERGİDE Türkiye’de çalışmalarını sürdüren HOLLANDALI ÜÇ SANATÇI Arjen ZWART, Jeroen PAALVAST ve Koenraard Marinus VAN LIER’in eserleri sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

Üç Çağdaş HOLLANDALI Sanatçı, eserlerinde Türkiye’deki kendi çalışma ve yaşantılarından kesintiler sunuyor. Serginin açılışından önce yapılan söyleşide üç Hollandalı sanatçı, Türkiye’deki çalışmaları ve sanat hakkındaki görüşlerini sanatseverlerle paylaşma fırsatı buldular. Serginin açılışına katılan Hollanda Büyükelçisi Marjanne de Kwaasteniet‘ te konuşmasında, serginin COVID Salgınının başlangıcından beri Hollanda büyükelçiliği’nin Ankara’da düzenlediği ilk kültürel proje olduğunu söyledi. Kwaasteniet, SANAT ve KÜLTÜRÜN kriz zamanlarındaki önemini vurgulayarak bu süreçte son ayların sanatçılar için kolay geçmediğini belirtti.

Hollandalı Üç sanatçıyı çalışmalarından dolayı kutlayan Marjanne de Kwaasteniet serginin küratörü Kemal ORTA’ya da sergiye katkısından dolayı teşekkür etti. Hollanda Büyükelçiliği’nin desteğiyle açılan TÜRKİYE’DE HOLLANDA GÜNLÜKLERİ sergisi 10 Ekim tarihine kadar GÜLER SANAT galerisinde sanatseverlerin beğenisine sunulacak. Sergi, daha sonra UŞAK ve NEVŞEHİR’de sanatseverlerle buluşacak.

Previous ArticleNext Article

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Al Nahyan ile görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Al Nahyan ile görüştü için yorumlar kapalı 212241

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dünya Hükûmetler Zirvesi’ne katılmak üzere bulunduğu Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) Dubai şehrinde Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Şeyh Muhammed Bin Zayed Al Nahyan ile bir araya geldi.

Bir FETÖ’cü nasıl anlaşılır? Bir FETÖ’cü nasıl anlaşılır? için yorumlar kapalı 17799

Yalan söylemekte, Kumpas kurmakta, Dikizlemekte, Devlet imkanlarını örgüt için kullanmakta, Kamu ve insanların malına konmakta, Hatta adam öldürmekte uzmandır bunlar! merhamet ve vicdanları yoktur Makam mevki ve para için her şeyi yaparlar

Hak yediler Soru çaldılar, insanlara kumpas kurdular, özellerini teşhir ettiler, o görüntülerle tüm istediklerini aldılar.

Bunlar ne kadar insanlık suçu varsa işledi hala işlemeye devam ediyorlar

40 yıl boyunca sinsi sinsi örgütlendiler.

Suçsuz insanları kumpas kurup hapse attırdılar merhametsizler

Türkiye’nin ve şirketlerin sırlarını sattılar Casusluk yaptılar.

Devleti ele geçirmek için her şeyi yaptılar.

Kaç masum insanın yuvasını yıktılar kim bilir?

Nice esnafı iflas ettirdiler kurdukları kumpaslarla Mallarını ele geçirdiler

Paravan holding ler kurdular insanların Mallarına el kondular.

Karşı çıkanı da ölüme yolladılar…

Vicdandan yoksun, gaddar, zalim merhamet yoksunudur bunlar

Her türlü iftirayı atabilecek, her yalanı söyleyebilecek kadar zalimdirler.

FETÖ terör örgütü kadar zalim, başka bir çete ne duyduk ne gördük!

seers cmp badge