TÜSİAV Genel Başkanı Veli SARITOPRAK ; 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı’nın başlaması münasebetiyle mesaj yayımladı. TÜSİAV Genel Başkanı Veli SARITOPRAK ; 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı’nın başlaması münasebetiyle mesaj yayımladı. için yorumlar kapalı 3223

17 Eylül 2018 tarihinde ,2018-2019 eğitim ve Öğretim yılının başlaması münasebeti ile yayınlamış olduğu mesajın da ;

Yaklaşık 19 milyon Öğrencimiz için ders başı yapma zamanı Ülkemizin gelecek nesillerin güvencesinin teminatı olan Öğrencilerimiz bizim en kıymetli varlıklarımız.

Her yıl olduğu gibi , dijital dönüşüme uyum sağlamanın önemine vurgu yapanSARITOPRAK , bu yılda kodlama ve robotiği erken yaşlarda çocuklarla buluşturduğumuz takdirde, uluslararası rekabette eğitim kalitesiyle parlayan bir ülke olabiliriz. Eğitim bir ülkenin geleceğinin güvencesidir.

Türkiye’nin aydınlık yarınlara ilerlemesi, dünyanın önde gelen ekonomilerinden biri olması için nitelikli, üretken ve girişimci bireyler yetiştirmenin önemine işaret eden Veli SARITOPRAK ;

“ Gençler’i eğitimle ,bilimle ,fen ile toplumsal ahlaki kuralları öğreterek yetiştirmek, Milli eğitimin en temel asli görevlerinden bir kaçıdır. Geçmiş de olduğu gibi, bugünde 2018-2019 öğretim yılında yeni bir eğitim ve öğretim dönemi ne başlayan tüm okullarımız ve eğitim kadromuz da yer alan Öğretmenlerimiz -Müdürlerimiz .Müfettişlerimiz ve diğer tüm yetkili birilerimiz , inanıyorum ki ,Ülkesi ve yaşadığı toplum adına ,başarılı, kendine güvenen gençler yetiştirecek. Dedi.

Veli SARITOPRAK ;

Ülkemiz’in ; Eğitim ve Öğretim Camiasının Saygın Kurumu ; Milli Eğitim Bakanlığımız başta olmak üzere ,Kıymetli değerleri yarınlara hazırlayan ,yetiştiren çok kıymetli değerlerimiz öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, onların saygıdeğer Velilerine , selam ve sevgilerimi iletirken sağlıklı, başarılı ve huzur dolu bir eğitim öğretim yılı diliyorum” 

         Veli SARITOPRAK

   TÜSİAV  GENEL BAŞKANI

Previous ArticleNext Article

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Al Nahyan ile görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Al Nahyan ile görüştü için yorumlar kapalı 212241

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dünya Hükûmetler Zirvesi’ne katılmak üzere bulunduğu Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) Dubai şehrinde Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Şeyh Muhammed Bin Zayed Al Nahyan ile bir araya geldi.

Bir FETÖ’cü nasıl anlaşılır? Bir FETÖ’cü nasıl anlaşılır? için yorumlar kapalı 17798

Yalan söylemekte, Kumpas kurmakta, Dikizlemekte, Devlet imkanlarını örgüt için kullanmakta, Kamu ve insanların malına konmakta, Hatta adam öldürmekte uzmandır bunlar! merhamet ve vicdanları yoktur Makam mevki ve para için her şeyi yaparlar

Hak yediler Soru çaldılar, insanlara kumpas kurdular, özellerini teşhir ettiler, o görüntülerle tüm istediklerini aldılar.

Bunlar ne kadar insanlık suçu varsa işledi hala işlemeye devam ediyorlar

40 yıl boyunca sinsi sinsi örgütlendiler.

Suçsuz insanları kumpas kurup hapse attırdılar merhametsizler

Türkiye’nin ve şirketlerin sırlarını sattılar Casusluk yaptılar.

Devleti ele geçirmek için her şeyi yaptılar.

Kaç masum insanın yuvasını yıktılar kim bilir?

Nice esnafı iflas ettirdiler kurdukları kumpaslarla Mallarını ele geçirdiler

Paravan holding ler kurdular insanların Mallarına el kondular.

Karşı çıkanı da ölüme yolladılar…

Vicdandan yoksun, gaddar, zalim merhamet yoksunudur bunlar

Her türlü iftirayı atabilecek, her yalanı söyleyebilecek kadar zalimdirler.

FETÖ terör örgütü kadar zalim, başka bir çete ne duyduk ne gördük!

seers cmp badge