İstiklal şairimize İstikbal’den mektup YARIŞMASI ödül töreni Ankara’da düzenlendi. İstiklal şairimize İstikbal’den mektup YARIŞMASI ödül töreni Ankara’da düzenlendi. için yorumlar kapalı 9097

Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndaki törendeki konuşmasında Bakan Yardımcısı Halis Yunus ERSÖZ, Mehmet Akif ERSOY’un son bir asırdır bu topraklarda yaşayan önemli şahsiyetlerin başında geldiğini vurguladı.

Bakan Yardımcısı ERSÖZ, Asım’ın nesli ile birlikte bulunmalarının kendilerine gurur verdiğini belirtti.

Milli şairimiz Mehmet Akif’in aziz hatırasına sahip çıkan çalışma arkadaşlarına ve bakanlık mensuplarına da şükranlarını sunan ERSÖZ, Mehmet Akif’in istiklal mücadelesinin ve ilim, irfan geleneğimizin en değerli sembollerinden biri olduğunu kaydetti. Törende, daha sonra dereceye girenlere ödülleri verildi.

Etkinlik, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından İstiklal Marşı’nın kabulünün 100’üncü yılı ve MEHMET AKİF ERSOY’u anma programları dolayısıyla gerçekleştirildi.

Previous ArticleNext Article

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Al Nahyan ile görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Al Nahyan ile görüştü için yorumlar kapalı 212241

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dünya Hükûmetler Zirvesi’ne katılmak üzere bulunduğu Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) Dubai şehrinde Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Şeyh Muhammed Bin Zayed Al Nahyan ile bir araya geldi.

Bir FETÖ’cü nasıl anlaşılır? Bir FETÖ’cü nasıl anlaşılır? için yorumlar kapalı 17799

Yalan söylemekte, Kumpas kurmakta, Dikizlemekte, Devlet imkanlarını örgüt için kullanmakta, Kamu ve insanların malına konmakta, Hatta adam öldürmekte uzmandır bunlar! merhamet ve vicdanları yoktur Makam mevki ve para için her şeyi yaparlar

Hak yediler Soru çaldılar, insanlara kumpas kurdular, özellerini teşhir ettiler, o görüntülerle tüm istediklerini aldılar.

Bunlar ne kadar insanlık suçu varsa işledi hala işlemeye devam ediyorlar

40 yıl boyunca sinsi sinsi örgütlendiler.

Suçsuz insanları kumpas kurup hapse attırdılar merhametsizler

Türkiye’nin ve şirketlerin sırlarını sattılar Casusluk yaptılar.

Devleti ele geçirmek için her şeyi yaptılar.

Kaç masum insanın yuvasını yıktılar kim bilir?

Nice esnafı iflas ettirdiler kurdukları kumpaslarla Mallarını ele geçirdiler

Paravan holding ler kurdular insanların Mallarına el kondular.

Karşı çıkanı da ölüme yolladılar…

Vicdandan yoksun, gaddar, zalim merhamet yoksunudur bunlar

Her türlü iftirayı atabilecek, her yalanı söyleyebilecek kadar zalimdirler.

FETÖ terör örgütü kadar zalim, başka bir çete ne duyduk ne gördük!

seers cmp badge