Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın ve Federasyon As Başkanı Zeki Gül, Yusuf Büyük’ü ziyaret etti Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın ve Federasyon As Başkanı Zeki Gül, Yusuf Büyük’ü ziyaret etti için yorumlar kapalı 7892

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın ve Federasyon As Başkanı Zeki Gül, İlbank Genel Müdürü ve aynı zamanda İlbank Güreş Kulübü Başkanı ziyaret etti.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Türk güreşi değerlendirildi. İlbank Genel Müdürü Yusuf Büyük, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Türkiye Güreş Federasyonu son yıllarda başarılı çalışmaların altına imza atıyor. Milli takımlarımız, Avrupa ve dünyada başarıdan başarıya koşuyor. Ayrıca federasyonumuz kulüplerimizin de her zaman yanında. Ben tüm kulüpler adına sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Türkiye güreş federasyonu başkanı Musa Aydın’da İlbank olarak Türk güreşine olan katkıları için kendilerine teşekkür ederek “Kulüplerimiz bizim göz bebeğimiz. Güreş ata sporumuz, bizim kültürümüz. Bu spora katkı sağlayan tüm kulüplerimize teşekkür ediyoruz. Sizlerinde desteğiyle Türk güreşini dünyanın zirvesine taşımak bizim en büyük hedefimiz” dedi.

Ziyaretin sonrasında başkan Musa Aydın ve As Başkan Zeki Gül, İlbank genel müdürü Yusuf Büyük’e milli takım eşofmanı hediye etti.

Previous ArticleNext Article

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Al Nahyan ile görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Al Nahyan ile görüştü için yorumlar kapalı 212241

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dünya Hükûmetler Zirvesi’ne katılmak üzere bulunduğu Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) Dubai şehrinde Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Şeyh Muhammed Bin Zayed Al Nahyan ile bir araya geldi.

Bir FETÖ’cü nasıl anlaşılır? Bir FETÖ’cü nasıl anlaşılır? için yorumlar kapalı 17799

Yalan söylemekte, Kumpas kurmakta, Dikizlemekte, Devlet imkanlarını örgüt için kullanmakta, Kamu ve insanların malına konmakta, Hatta adam öldürmekte uzmandır bunlar! merhamet ve vicdanları yoktur Makam mevki ve para için her şeyi yaparlar

Hak yediler Soru çaldılar, insanlara kumpas kurdular, özellerini teşhir ettiler, o görüntülerle tüm istediklerini aldılar.

Bunlar ne kadar insanlık suçu varsa işledi hala işlemeye devam ediyorlar

40 yıl boyunca sinsi sinsi örgütlendiler.

Suçsuz insanları kumpas kurup hapse attırdılar merhametsizler

Türkiye’nin ve şirketlerin sırlarını sattılar Casusluk yaptılar.

Devleti ele geçirmek için her şeyi yaptılar.

Kaç masum insanın yuvasını yıktılar kim bilir?

Nice esnafı iflas ettirdiler kurdukları kumpaslarla Mallarını ele geçirdiler

Paravan holding ler kurdular insanların Mallarına el kondular.

Karşı çıkanı da ölüme yolladılar…

Vicdandan yoksun, gaddar, zalim merhamet yoksunudur bunlar

Her türlü iftirayı atabilecek, her yalanı söyleyebilecek kadar zalimdirler.

FETÖ terör örgütü kadar zalim, başka bir çete ne duyduk ne gördük!

seers cmp badge